Хто може уникнути оподаткування від продажу власної продукції

11:37 14.04.2021

При продажу власної продукції тваринництва доходи не є оподатковуваними за умови, що їх сума сукупно за рік не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Обухівської РДА.

При продажу власної продукції тваринництва груп 1 – 5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, доходи, отримані від такого продажу, не є оподатковуваними доходами, за умови що їх сума сукупно за рік не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року (у 2020 році – 236150 грн.), - йдеться в повідомленні.

Якщо сума отриманого доходу перевищує встановлений розмір, фізична особа зобов’язана падати контролюючому органу довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видається у довільній формі сільською, селищною, міською радою або радою об’єднаних територіальних громад, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за місцем податкової адреси (місцем проживання) власника продукції тваринництва. Якщо довідкою підтверджується вирощування проданої продукції тваринництва безпосередньо платником податку, то оподаткуванню підлягає дохід, що перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати.

Топ за тиждень

Останні новини