Хто такі гризуни і як з ними боротися
18:33 10.01.2023
Реклама

Боротьба з гризунами - завдання непросте. Адже ці істоти досить легко проникають у приміщення, де є якісь продукти харчування, а вивести їх звідти надто складно.

Єдиним виходом у боротьбі зі шкідниками являється дератизація, яка виконується фахівцями і дає гарні результати. Для того щоб швидко позбутися гризунів, перейдіть за посиланням https://www.orkin.com.ua/home-services/deratizaciya/, де проводяться комплексні процедури, які виводять надокучливих співмешканців з приміщення.

Як позбутися тарганів та комах у помешканні?

Не менш надокучливими та огидними являються ще одні непрохані гості помешкання - таргани та різні комахи, яких не просто вивести з приміщення. Побутує думка, що такі істоти заводяться там, де антисанітарні умови, але це не завжди так. Буває, що поряд живуть сусіди, які активно “дбають” про “друзів наших менших” або ж комахи вилазять з підвалу. Коли ж більшість традиційних засобів безсилі, допомогу приходять фахівці з дезінсекції.

Для того, щоб позбутися тарганів , перейдіть за посиланням: https://www.orkin.com.ua/home-services/disinsection/, де спеціалісти цієї галузі готові професійно вивести комах з помешкання.

Небажані “сусіди” зникнуть назавжди

І таргані, і гризуни - це джерело інфекційних захворювань. Якщо такі “співмешканці” з’явились у квартирі треба якнайшвидше шукати спосіб, щоб попрощатися з ними назавжди. Вихід є - це компанія Оркін, яка професійно займається знищенням гризунів та комах, які мешкають паралельно з людиною. Якщо і вас застала така халепа і і звичайні засоби безсилі, перейдіть за посиланням: https://www.orkin.com.ua/home-services/dezinfection/, де спеціалісти компанії ORKIN швидко та ефективно виведуть цих потвор з приміщення.

Чому саме ORKIN?

  • швидко та ефективно виводять гризунів та комах;
  • виконують замовлення як для підприємств, так для населення;
  • обробляють помешкання з метою профілактики та знищення шкідників;
  • знаходять “розплідники” та кубла, щоб в подальшому викорінити і не допустити повторної появи;
  • знають секретні ходи та потаємні місця і обробляють їх з тим, щоб знешкодити клопів, бліх, тарганів та гризунів.

Якщо проблема небажаних гостей застала вас зненацька і діяти треба миттєво, звертайтесь до фахівців ORKIN Україна, тут спеціалісти готові прийти на допомогу в будь-який час. За бажанням клієнта представник компанії озвучить дії та порахує вартість робіт.