Пошук

Київлінза — світ оптики за доступними цінами

Медицина не стоїть на місці, швидко розвиваючись у всіх напрямках. Завдяки цьому люди, у котрих є серйозні захворювання очей, знову можуть нормально бачити. У них є можливість зробити лазерну корекцію зору або якісь інші процедури. Але якщо дозволяє лікар, можна піти іншим шляхом і купити лінзи. На відміну від окулярів, вони мають багато переваг. І це не тільки естетичність. На нашому сайті «Київлінза» є лінзи різних кольорів та різного призначення. Також ми пропонуємо розчини для догляду за ними та аксесуари.

В чому користь

Контактні лінзи призначені для виправлення зору. Так, зараз є можливість підібрати окуляри або зробити операцію. Але багато хто з пацієнтів все ж віддає перевагу лінзам. І тому є логічне пояснення:

  1. Лінзи рухаються разом з очима, а це значить, що усі предмети залишаються такими, які вони є насправді.
  2. Немає обмежень стосовно поля зору. Також людина не відчуває дискомфорт від запотівання лінз, як у випадку з окулярами.
  3. Використання лінз дає можливість займатися будь-якими видами спорту або танцями. З окулярами так не можна.
  4. Лінзи не позбавляють можливості носити сонцезахисні окуляри.
  5. Якщо є така необхідність, лікар підбере відповідну лінзу для кожного ока. Мова йде про випадки, коли є невелика різниця в рефракціях двох очей.

Якщо пацієнт правильно доглядає за лінзами та дотримується всіх порад лікаря, вони стануть незамінними помічниками в процесі лікування очних захворювань.

Наші пропозиції

Kyivlinza пропонує вам придбати лінзи для виправлення зору та зміни образу (різнокольорові), спеціальні речовини для догляду за ними, краплі для очей. Також у нас є сонцезахисні та коригуючі окуляри.

Але це ще не все. Ми — не звичайний інтернет-магазин. Ми дбаємо про кожного нашого клієнта, тому даруємо можливість пройти безкоштовне діагностичне обстеження в магазинах Києва. Воно триває не більше 20 хвилин. За цей час можна дізнатися про якісь проблеми із зором, а також підібрати окуляри або лінзи.

Чому саме ми

У кожному нашому філіалі (а їх 7: 5 у Києві и 2 у Львові) з повагою ставляться до клієнтів. На сьогоднішній день оптика «Київлінза» — це найкращій сервіс та обслуговування. Ми переглянули нашу політику спілкування та повністю змінили її. І навіть після цього ми не зупиняємось, а продовжуємо удосконалюватися. Завдяки цьому кожен наш клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід та отримання відповідей абсолютно на всі питання.

Ще одна перевага співпраці з нами — великий асортимент. Всі товари, які можна придбати у нашому інтернет-магазині, — це поєднання високої якості та низької ціни. Вони на 100% відповідають стандартам.

Звісно, не усі відгуки про нашу роботу позитивні. Але ми завжди готові прислухатися до конструктивної критики, зробити висновки та виправити помилки.

Запрошуємо вас в один з магазинів у Києві або у Львові. Гарантуємо безкоштовну перевірку зору, гостинність та професіоналізм персоналу, доступні ціни та широкий вибір оптики та аксесуарів. Обіцяємо, що кожний покупець вийде від нас з добрим настроєм!

Читайте також: