Пошук

Київщина потрапила до червоної зони: правила маскового режиму змінено

Київщина потрапила до червоної зони: правила маскового режиму змінено

Кабмін запровадив нововведення - забороняється перебування на вулицях та у скверах без захисних масок.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-групу Погляд Обухів - Українка - інформаційна агенція.

Київщина потрапила в «червону» зону епідемічної небезпеки. У області будуть встановлені обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для найвищого рівня епідемнебезпеки.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 № 230, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Відповідно до підпункту 15 пункту 35 Постанови забороняється перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок.

Відповідно до статті 13 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до територій загального користування належать:

  • парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки - пам'ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;
  • пам'ятки культурної та історичної спадщини;
  • майдани, площі, бульвари, проспекти;
  • вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;
  • пляжі;
  • кладовища;
  • інші території загального користування.

Шановні громадяни, будьте обережними та відповідальними, користуйтесь засобами індивідуального захисту та дотримуйтесь вимог карантинних обмежень!, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: