Пошук

Київщина виходить з «червоної» зони епідемічної небезпеки: подробиці

Майже 2 місяці Київська область жила за правилами «червоної» зони. І хоч зараз обмеження трохи послабляють, проте про маски та вакцинацію забувати не варто.

З 23 грудня на території Київської області скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляють Хроніки Обухова.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, 13 по 20 грудня коефіцієнт нових випадків інфікування коронавірусом на Київщині знизився на 4,5%.

Пристоличний регіон перебував у “червоній” зоні майже два місяці. Наразі ситуація з пандемією COVID-19 в області стабілізувалась. Проте важливість вакцинації залишається незмінною. Саме тому вкотре закликаю: зробіть щеплення, щоб мати можливість уберегти себе й жити без обмежень, – звернувся до жителів Київщини голова облдержадміністрації Василь Володін, інформує пресслужба ОДА.

До речі, у 2022 році Україна очікує на постачання 42 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу, повідомив Ігор Кузін.

Він зазначив, що цієї кількості вакцин вистачить, щоб прищепити 70% населення України двома дозами.

Так, очікується гарантована доставка 25 млн. доз вакцини Pfizer-BioNTech, 6,5 млн. доз вакцини CoronaVac. Крім того, ще 10 млн доз буде доставлено до України в рамках програми COVAX.

Читайте також: