Київські реставратори відвідали музей на Обухівщині
10:57 10.02.2023
Співробітники Національного науково-дослідного реставраційного центру України на чолі з генеральним директором Світланою Стрєльніковою 31 січня 2023 року здійснили поїздку до Київського обласного археологічного музею (с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.).

Київська область, Обухівський район, Українська тергромада. Співробітники Національного науково-дослідного реставраційного центру України на чолі з генеральним директором Світланою Стрєльніковою 31 січня 2023 року здійснили поїздку до Київського обласного археологічного музею в селі Трипілля.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланям на Національний науково-дослідний реставраційний центр України.

Художниками-реставраторами Тетяною Коваленко, Марією Бухаріною, Олександрою Головченко та Уляною Піхорович обстежено стан збереженості музейних предметів різних груп зберігання, йдеться у повідомленні.

У поїздці брав участь французький журналіст Fabrice, який напередодні ознайомився з роботами художників-реставраторів. До річниці початку повномасштабної війни в Україні він готує низку публікацій для французьких видань про збереження національної культурної спадщини, зокрема про практичну допомогу музейним закладам, яку надають фахівці Реставраційного центру.

Вивчення стану збереженості музейних предметів допоможе визначити потребу в проведенні консерваційно-реставраційних заходів відповідно до ступеня пошкодження цих предметів.

На завершення обстеження фахівці Реставраційного центру надали консультативно-методичну допомогу щодо умов зберігання і догляду за музейними предметами та пакування музейних цінностей, підготовлених до евакуації через воєнний стан в Україні.

Поїздка здійснювалася завдяки Міжнародному альянсу із захисту культурної спадщини в зонах конфлікту ALIPH FOUNDATION (Швейцарія).

Топ за тиждень

Останні новини