Пошук

Київський КПК на 66% зменшив електричне навантаження

Київський КПК на 66% зменшив електричне навантаження

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергромада. Київський КПК на 66% зменшив електричне навантаження в мережі оператора системи розподілу.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сторінку комбінату.

Через знищення ворогом майже третини українських електростанцій, від жовтня у нашій країні було запроваджено режим тотальної економії енергії. Наслідком цього стали масові відключення світла у промисловому секторі та житлових будинках. Оскільки Київський КПК входить до переліку найбільших споживачів електроенергії у Київській області, то питання обмеження енергоспоживання на комбінаті потрапило під особливий контроль відповідних служб. За розпорядженням Київської ОВА у листопаді підприємство мало

  • У результаті проведеної роботи на Київському картонно-паперовому комбінаті було повністю змінено технологічні схеми виробництва, що дозволило суттєво зменшити навантаження на енергетичну систему України: до 66% порівняно до середніх показників, що фіксувалося до 10 жовтня 2022 року, та до 64% середньодобового електроспоживання з врахуванням того, що 14% використовується для потреб критичної інфраструктури міста Обухів та промислового вузла.
  • У години ранішнього та вечірнього максимуму підприємство виконує зменшення навантаження в межах 12,5-18,8% завдяки переводу вмикання обладнання на менш критичний для енергосистеми час.
Читайте також: