Кінець "обухівської попутки": у Києві можуть заборонити навіть рух приватних авто

Кінець "обухівської попутки": у Києві можуть заборонити навіть рух приватних авто
16:18 05.04.2020
Кінець "обухівської попутки": у Києві можуть заборонити навіть рух приватних авто

Яскравий приклад практично стихійної самоорганізації громадян, відомий як "Обухівська попутка", може піти на карантин слідом за "Обухівтрансом".

Подібний висновок можна зробити з останньої заяви мера Києва Віталія Кличка, передають Хроніки Обухова з посиланням на УП.

Власне кажучи, причини гіпотези наступна - Кличко допускає, що в разі погіршення епідемічної ситуації в Києві можуть заборонити рух приватного транспорту.

У випадку, якщо у нас буде розповсюджуватися ця хвороба достатньо сильно, якщо ми побачимо кратне збільшення, для того, щоб не було інфекційного вибуху, де можуть бути інфіковані тисячі чи десятки тисяч людей, ми однозначно будемо приймати більш жорсткі правила, і можемо припинити взагалі пересування вулицями нашого міста для приватного транспорту, зауважив він.

Кличко зазначив, що влада повинна прораховувати можливий "поганий сценарій", від якого зараз страждають США, Італія та Іспанія, і не робити ті помилки, які були зроблені іншими містами чи муніципалітетами.

Він також зазначив, що за протоколом Всесвітньої організації охорони здоров'я, для померлих від коронавірусу передбачена кремація, а не поховання.

Я не хочу нікого лякати, але за протоколом, який нам прислала Всесвітня організація, повинна бути кремація, і, на жаль, ніяких заходів, які пов'язані з похованням, сказав він.

Відтак, стихійна самоорганізована ініціатива, котра існує за допомогою телеграм-каналів і відома як "Обухівська попутка" буде змушена піти на карантин, оскільки підпаде під обмеження, котрі зауважив у своїй промові мер Києва.