Пошук

Кліп на пісню ONUKA номінували на міжнародну кінопремію: його зняли на смітнику біля Обухова

Кліп на пісню ONUKA номінували на міжнародну кінопремію: його зняли на смітнику біля Обухова

Кліп на пісню ONUKA STRUM, знятий режисером Аланом Бадоєвим, номінований на міжнародну кінопремію Social World Film Festival.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на bzh.life.

Режисер позиціонує ролик як відеоновелу, зняту в жанрі поетичного реалізму. Вона буде представлена ​​в рамках кінофестивалю в Соренто, який пройде з 28 липня до 4 серпня. Оператором відео виступив Микита Кузьменко, художниця-постановниця — Олена Гаджилова, стилістка — Соня Солтес.

Прем'єра ролика відбулася у вересні минулого року в рамках соціальної ініціативи ECOSTRUM. Відео присвячене проблемі ставлення українців до побутового сміття.

Дія в кліпі розвивається в 25 кілометрах від Києва — у Підгірцях, де знаходиться головне звалище побутових відходів столиці. Полігон за роки існування виріс до розмірів 27-и поверхового будинку. Планується, що його скоро закриють, але це навряд чи розв'яже проблему: в Україні таких "полігонів смерті" більш як 40 тисяч.

Social World Film Festival — це перший і єдиний кінематографічний конкурс у світі, заснований у 2011 році, який повністю присвячений соціальному кіно у всіх його інтерпретаціях.

Читайте також: