Пошук

Колишній голова Офісу президента задекларував землю на Обухівщині

Колишній голова Офісу президента задекларував землю на Обухівщині

Колишній голова Офісу президента Андрій Богдан вперше подав електронну декларацію.

Про це йдеться у офіційному реєстрі декларацій на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, передають Хроніки Обухова з посиланням на ТСН.

Богдан подав декларацію не щорічну, а перед звільненням. Саме тому у розділі доходів вона охоплює лише період від 1 січня до 11 лютого 2020 року.

Екскерівник ОП задекларував у своїй власності аж 10 земельних ділянок.

  • Три з них – у селі Козин під Києвом,
  • ще 4 – у селі Забуяння, також на Київщині.
  • Одну земельну ділянку Богдан має у селі Гвоздів Київської області, одну в Києві та останню – на Львівщині.
  • Найбільші з усіх ділянок розташовані саме у селі Забуяння – там Богдан має загалом понад 15 гектарів землі.

Також він задекларував 6 квартир. Одна із них розташована у Словаччині, всі інші в Києві, де правом користуванням цими квартирами володіють доньки Богдана. Також колишній керівник ОП задекларував житловий будинок площею 560 квадратних метрів у Козині. Окрім цього Богдан вніс у декларацію 10 квартир як об’єктів незавершеного будівництва. Він володіє ними на підставі інвестиційного договору. Це свідчить про те, що Богдан вклав гроші у будівництво київських житлових будинків, де після будівництва отримає повноцінні квартири.

У розділі цінне рухоме майно колишній очільник ОП задекларував три елітних швейцарських годинники та п’ять автомобілів: Tesla Model X, Tesla S85, Mercedes-Benz GL500, Mercedes-Benz Vito 116 CDI, Mercedes-Benz GLS350. Усі свої автівки Богдан придбав після 2015 року, а три з них – 2019 року.

За трохи ніж понад місяць роботи 2020 року Богдан отримав 63 тисяч гривень доходів від Державного управління справами України, та ще 20 тисяч гривень від надання майна в оренду. Колишній керівник ОП має багато рахунків у банках, де загалом зберігає понад 670 тисяч доларів, 338 тисяч євро та понад 10 мільйонів гривень. Також на кожну з його чотирьох доньок Богдан відкрив рахунки у Словаччині, де вони мають від 35 до 49 тисяч євро. Готівкою він тримає 722 тисячі доларів та 238 тисяч євро.

Читайте також: