Колишній обухівський чиновник став новим директором НАБУ
11:29 07.03.2023
6 березня, на позачерговому засіданні Кабінет Міністрів України одноголосно ухвалив рішення про призначення Семена Кривоноса на посаду директора Національного антикорупційного бюро України.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Фокус.

Щойно на позачерговому засіданні призначили очільником бюро Семена Кривоноса. Цьому процесу передував прозорий конкурс, за підсумками якого комісія, що, зокрема, складалась і з міжнародних партнерів, визначила трьох кандидатів на посаду директора НАБУ. Тепер Україна виконала всі сім рекомендацій ЄС, які були визначені під час отримання статусу кандидата. Це демонструє нашу цілеспрямованість вже цього року перейти до початку перемовин про вступ, — написав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Довідково:

  • Професійну кар'єру розпочав із Голосіївської райради в Києві, де обіймав посаду в управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту.
  • Від 2011 до 2015 року працював у Обухівському міському управлінні юстиції, Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області та у Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області.