Пошук

Командир "Миротворця" розповів, чому бійці чергують на Обухівщині

Командир "Миротворця" розповів, чому бійці чергують на Обухівщині

Командир полку "Миротворець" Хафіз Рафієв не змін чітко пояснити, чому його бійці патрулюють на блок-посту біля Козина Обухівського району, а не в іншому місці.

Своїм баченням ситуації він поділився в інтерв'ю Моїй Київщині, передають Хроніки Обухова.

Ми з 13 березня перейшли на режим посиленного чергування. На сьогоднішній день здійснюємо службу на чотирьох блок-постах регіону, а саме - два пости розташовані в Обухівському районі й два – у Лісниках.

Ці блок-пости знаходяться поблизу місць обсервації людей, які контактували з хворими на COVID-19, таким чином унеможливлюють розповсюдження вірусу.

І звичайно заради профілактики чергуємо ми й у рідному Києво-Святошинському районі, зокрема, на зупинках і на шляхах у Вишневому, Тарасовці та у Боярці.

Через кожні 12 годин заступають наші бійці на чергування на цих ділянках контролю, розповів він.

Втім, на питання чому "поліціянти іноді чергують не там, де найбільший спалах вірусу, а там, де мешкають керівники - в тій ж Кончі-Заспі" він не відповів.

Я чув такі нарікання, але гарячі точки регіону встановлюють аналітики ситуаційного центру, виходячи з їхніх висновків у нас і затверджується маршрут патрулювання, - зауважив командир "Миротворця".

Крім того, він згадав бійця "Миротворця" з Обухова, котрий нещодавно помер в Луганській області.

Буквально днями ми поховали в Обухові В'ячеслава Гладуна, який напередодні помер в місті Привілля Луганської області внаслідок важкої хвороби… - додав він.

Читайте також: