Пошук

Кому буде вигідна оренда кімнат?

Кому буде вигідна оренда кімнат?
PR Публікація розміщена на правах реклами

Навіть за наявності обмеженого бюджету можна жити у столиці у комфортних умовах. Все більшу популярність почала набувати оренда кімнати Київ радий вітати мешканців на тимчасове проживання з бажанням жити недалеко від центру та при цьому вписуватись у рамки бажаної суми. Дозволити собі оренду квартири можуть не всі, тому одна кімната в затишному житлі — вигідна альтернатива.

Переваги оренди кімнати

Коли немає можливості орендувати цілу квартиру від забудовника, кімната у вторинному житлі — вигідне рішення. Комунальні послуги ви оплачуєте як мінімум на двох, у вас є свій закритий простір, при цьому вартість проживання найчастіше на 50% менша, ніж якби ви один знімали цілу нерухомість. Тому головна перевага — колосальна економія.

Щоб не виникло жодних проблем, найкраще скласти угоду, яка буде письмовим підтвердженням усіх домовленостей із власником житла. Ідеально, якщо ви будете знайомі з сусідами, але навіть при заселенні з незнайомими людьми їх завжди можна оцінити заздалегідь і зрозуміти, чи зможете ви з ними співіснувати на одній житловій площі.

Кому підійде оренда кімнати у Києві?

Навіть під час оренди такого типу житла важливо провести перевірку продавця, наприклад, запитати документи про право власності, щоб унеможливити ризик домовитися з посередником або шахраєм. Оренду кімнати найчастіше вибирають наступні категорії гостей столиці:

  • студенти — у квартирі набагато кращі умови, ніж у гуртожитках, а якщо порівняти витрати на облаштування та комунальні платежі в гуртожитку, то кімната найчастіше виявляється вигіднішим рішенням;

  • робітники — багато хто приїжджає до столиці, щоб заробити, тому вибирає кімнату, адже так вийде жити в бажаних умовах і не витрачати всі зароблені гроші на проживання;

  • люди з обмеженим бюджетом — при виникненні будь-яких екстрених ситуацій та відсутності величезних коштів на оренду цілої квартири кімната в центрі стає ідеальним варіантом.

Знайти потрібну пропозицію можна на сервісі OLX. Обновляйте сторінку з пошуком щодня, порівнюйте варіанти та вибирайте найкраще для себе

Читайте також: