Пошук

Кому субсидію нарахують автоматично

Кому субсидію нарахують автоматично

Майже всім споживачам, які одержували субсидію в опалювальному періоді 2020-2021 років, нарахування здійснюється автоматично. Проте є й винятки. Наприклад, споживачі, яким субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Обухівської міської ради.

Відповідно до прийнятого Урядом рішення перепризначення субсидії на наступний рік тим домогосподарствам, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років, здійснюється автоматично (без звернення громадян) з урахуванням даних Мінфіну за результатами верифікації даних на відповідність умовам надання субсидії.

Виняток становить близько 15% одержувачів, яким для отримання субсидії на наступний період необхідно подати новий пакет документів, зокрема це домогосподарства, яким житлова субсидія:

  • надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Споживачам обіцяють, що вже найближчим часом вони отримають належні їм суми житлової субсидії за травень – червень поточного року у повному обсязі.

Враховуючи, що вартість отримуваних житлово-комунальних послуг в неопалювальний період зменшується через відсутність послуги опалення, середній розмір субсидії за ці місяці становить близько 290 гривень на домогосподарство в місяць. Звертаємо увагу, що на опалювальний період субсидія всім цим домогосподарствам, з урахуванням витрат на опалення, буде розрахована автоматично після початку опалювального періоду, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: