07:29 31.10.2022
Реклама

Кліматична техніка з кожним роком стає популярнішою і в кожному домі з'являються кондиціонери, котрі дозволяють створювати комфортну атмосферу в приміщенні. Пристрої кондиціонуванн забезпечують оптимальну температуру в кімнаті, охолоджуючи повітря до потрібного рівня.

Сучасні прилади також мають функцію обігріву, котра допомагає нагріти приміщення в період осінніх та зимових холодів. Інноваційні спліт-системи забезпечують подачу тепла в кімнату при температурі зовні до -15 градусів Цельсія.

Принцип роботи кондиціонерів на обігрів

Кондиціонер на обігрів функціонує так само, як і в режимі охолодження, однак в такому випадку зовнішній блок вбирає холодне повітря з вулиці, перетворює його на гаряче, яке розповсюджує внутрішній пристрій. В процесі роботи кліматична техніка також очищує і за потреби осушує повітря, забезпечуючи оптимальний рівень вологості.

Безперебійне функціонування системи обігріву залежить від класу енергоефективності, який визначає при якій температурі можлива оптимальна робота. Зазвичай пристрій працює при температурах -10 – -15 градусів Цельсію, однак, якщо температура зовні опускається до - 20 градусів і більше, потужності кондиціонера недостатньо для нагрівання приміщення.

Регулювати, та перемикати температурні режими можна за допомогою дистанційного пульта, або кнопок на панелі приладу.

Чому варто купити кондиціонер з функцією обігріву?

Як і будь яка сучасна техніка, кліматична система забезпечує комфортне перебування в приміщенні та оптимізує температурний режим. Є кілька причин, щоб кондиціонер купити у Львові:

  1. Система кондиціонування багатофункціональна. В ній передбачений режим охолодження, обігріву, вентиляції осушення, очищення повітря.
  2. Кліматичну техніку можна підключити до окремого джерела живлення, що запобігає перебоям з подачею струму в випадку роботи кількох пристроїв одразу. Також сучасні системи захищені від нестабільної подачі електроенергії і в разі відключення, повторно вмикаються, зберігаючи температурний режим, виставлений раніше.
  3. Просте управління дозволяє користувачам відрегулювати температуру, або встановити підходящий режим роботи в будь-який момент.
  4. Компактний розмір і мінімалістичний дизайн ідеально підходить для дому, офісу та промислового приміщення (ресторану, торгового центру тощо).
  5. Робота кондиціонера не шкодить довкіллю, оскільки кліматична техніка не виділяє хімічних випарів.

Покупка кондиціонера з системою обігріву стане доцільним рішенням для кожного споживача, який прагне створити затишну атмосферу у власному домі чи офісі.

Погода