Пошук

Коронавірус і карантин: батьки можуть самі обирати форми навчання для своїх дітей

Коронавірус і карантин: батьки можуть самі обирати форми навчання для своїх дітей

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що батьки можуть самі обирати форми навчання для своїх дітей.

Про це Шмигаль сказав в ефірі програми "Сніданок з 1+1", передають Хроніки Обухова з посиланням на Рубрику.

Він зауважив, що згідно з рішенням уряду 1 вересня цього року проходить у класичній формі загалом в Україні. Однак у "червоних зонах" навчання відбуватиметься дистанційно.

Сьогодні в Україні є можливість навчатися як у традиційній формі, так і дистанційній, екстернатній або домашній. Батьки можуть обирати будь-яку з цих форм навчання, – зазначив прем'єр-міністр.

Шмигаль додав, що продовжуватимуть транслюватися телевізійні уроки, щоб діти у сільській місцевості могли здобувати знання і пройти навчання дистанційно.

Окремо він підкреслив, що з держбюджету регіонам виділяється освітня субвенція, з якої місцеві органи влади можуть здійснювати закупівлю засобів індивідуального захисту, антисептиків тощо.

Якщо таких коштів не вистачатиме, Кабмін готовий виділити їх додатково або зробити перерозподіл за заявою відповідних власників таких навчальних закладів. Власниками закладів є місцеві органи самоврядування і вони мали забезпечити їх усім необхідним. Ми це контролюємо. Відповідні комісії виїжджали в школи протягом двох попередніх тижнів і контролюватимуть ситуацію надалі, – сказав Шмигаль.

За словами глави уряду, вищі навчальні заклади працюватимуть так само, як середні та дошкільні. Однак якщо ВНЗ перебуватимуть у "помаранчевій зоні" буде заборонено навчання в групах понад 20 осіб.

Читайте також: