Пошук

Коронавірус і Обухів: підозрюваних розмістять на карантин в Обухівському районі (карта)

Коронавірус і Обухів: підозрюваних розмістять на карантин в Обухівському районі (карта)

У санаторії «Пролісок» біля Обухова планується розміщення на час карантину жителів України, які повертаються з Китаю та інших країн з високою кількістю захворюваних на коронавірус.

Про це йдеться на сторінці депутата районної ради Володимира Тимченка у соціальних мережах, передають Хроніки Обухова з посиланням на канал "Обухівська телеграма".

- З'явилася інформація, що рішенням Президента України передбачається розміщення на час карантину (21 день) від можливого зараження КОРОНАВІРУСОМ жителів України, що повертаються з Китаю в Обухівському районі, на базі санаторію "Пролісок", який розташований в селищі Козин, - йдеться у повідомленні.

Згідно інформації в дописі депутата, Обухівська районна рада терміново скликає позачергову сесію районної ради щодо недопущення розміщення карантинного центру в густонаселеному регіоні.

Читайте також:

Разом з тим в Укрпошті повідомили, що у зв’язку зі значним скороченням більшістю авіакомпаній рейсів до Китаю на невизначний термін, приймання усіх видів відправлень до Китаю тимчасово призупинено, передає УП.

Так само через значне скорочення рейсів, терміни доставки товарів з Китаю до України можуть бути збільшені.

Посилаючись на ВООЗ, Укрпошта наполягає, що люди, які отримують посилки з Китаю, не схильні до ризику зараження коронавірусом і закликає довіряти тільки офіційним джерелам і не поширювати неправдиву інформацію.

Читайте також: