Короновірус і Обухівщина: на в'їзді-виїзді до Козина створюють КПП

Короновірус і Обухівщина: на в'їзді-виїзді до Козина створюють КПП
19:52 29.03.2020

З 29 березня до 24 квітня 2020 р., з метою недопущення подальшого поширення коронавірусної хвороби та уникнення епідемічних ускладнень серед населення, запроваджено додаткові обмежувальні заходи на території смт Козин Обухівського р-ну та с. Лісники Києво-Святошинського р-ну.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Київської КОДА, передають Хроніки Обухова.

Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, через високу кількість хворих у смт Козин Обухівського району та с. Лісники, Києво-Святошинського району, - йдеться у повідомленні.

  • Поліція спільно з Нацгвардією, Держпродспоживслужбою, місцевими органами самоврядування та виконавчою владою терміново визначає кількість, місця розташування та створюють цілодобові контрольно-пропускні пункти (КПП) на в’їзді та виїзді у ці населені пункти.
  • В’їзд та виїзд з цих населених пунктів приватним автотранспортом, а також легковими автомобілями, що здійснюють перевезення пасажирів, може бути здійснений виключно через контрольно-пропускні пункти.
  • Хворі з лабораторно підтвердженим захворюванням на COVID-19 та контактні особи з підтвердженими випадками захворювання, не зможуть виїхати з указаних територій. В’їхати не зможуть мешканці інших населених пунктів, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.
  • Працівників, яких залучають для роботи на КПП забезпечують засобами термометрії, засобами індивідуального захисту, харчуванням, наметами тощо.
  • Усім водіям та пасажирам, які перетинатимуть КПП в обох напрямках, обов’язково вимірюватимуть температуру.