Козинські аматори продовжують переможну ходу міжнародними та всеукраїнськими конкурсами

Козинські аматори продовжують переможну ходу міжнародними та всеукраїнськими конкурсами
11:46 25.05.2023
Козинські аматори продовжують переможну ходу міжнародними та всеукраїнськими конкурсами

Колективи Козинського Будинку культури продовжують свою творчу роботу та отримують за це заслужені нагороди.

Про це йдеться на сторінці закладу, передають Хроніки Обухова.

Три наших колективи представляли Козинський БК на міжнародних та всеукраїнських конкурсах, йдеться у повідомленні.

Зокрема,

народний аматорський театральний колектив «Синій птах» встиг прийняти участь у 4-ох конкурсах з березня по травень:

  • Диплом за 1-е місце на Міжнародному дистанційному двотуровому фестивалі театрального мистецтва " Теарт" отримала Тетяна Іванова, вихованка старшої групи колективу - «Монолог товстушки». Також виконання цього монологу принесло Тетяні диплом за 1-е місце у дистанційному Канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості " Торонто".
  • Вистава "Інтернет-зло? Чи справа не в інтернеті?" ( за мотивами п'єси Наталії Блок "Фото-топлес", обробка Ірини Корніюк) представила колектив на 8-му Обласному огляді-конкурсі театральних колективів "Театральна палітра Київщини" Всеукраїнський дистанційний фестиваль дитячих та молодіжних театральних колективів "Мельпомена FEST", приніс цій же виставі 3-е призове місце.
  • Народний аматорський цирковий колектив «Бурлеск» з номерами «Кольорове драже» та «Пої» здобув 2 призових місця на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Джерело надій" (7.05.2023) у м. Київ.
  • Народний аматорський колектив «Юність», молодша та старша групи взяли участь у ХІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного та вокального мистецтва "OKSAMYT WONDERLAND" (14.05.2023). Молодша група з номером «Та-танці» посіла друге місце. Старша група з номером «Хора дін Молдова» посіла перше місце.
Погода