Пошук

Криптобіржа WhiteBIT запустила співпрацю з "Дією"

Криптобіржа WhiteBIT запустила співпрацю з "Дією"

Європейська криптовалютна біржа WhiteBIT запустила інтеграцію та співпрацю з державним сервісом "Дія".

Про це повідомила пресслужба компанії у суботу, передають Хроніки Обухова з посиланням на Інтерфакс.

У WhiteBIT пояснили, що завдяки інтеграції з застосунком "Дія" тепер будь-який користувач з України може пройти верифікацію (KYC) на біржі WhiteBIT менше ніж за одну хвилину. Зазвичай ця процедура на всіх криптовалютних біржах потребує заповнення анкети, сканування документів і часу на перевірку. Для проходження KYC достатньо натиснути кнопку "Пройти верифікацію за допомогою "Дії". Після цього в програмі "Дія" необхідно підтвердити передання копій цифрових документів.

В умовах війни криптовалюта стає потужним інструментом посилення обороноздатності нашої країни. Вона дає змогу збирати гроші на гуманітарну допомогу, потреби ЗСУ та тероборони. Люди зі всіх куточків світу хочуть і готові підтримати Україну за рахунок донатів своїх криптоактивів. Ми не стоїмо осторонь, а прагнемо першими впроваджувати інновації, спрощувати шлях користувачів і робити їхню взаємодію з WhiteBIT максимально комфортною. Адже це, зокрема, допомагає українській економіці, армії, людям, хто через війну опинився в біді. Ми раді, що держава стає зручним сервісом і наша співпраця з Міністерством цифрової трансформації це підтверджує. Замість того, щоб марнувати час на рутину, тепер наші клієнти можуть пройти процедуру верифікації лише у два кліки, - наводяться слова CEO WhiteBIT Володимира Носова.

Крім того, у WhiteBIT наголосили, що компанія створила спільний проект із WhitePay, де кожен охочий може обрати з понад 90 криптовалют і спрямувати кошти на допомогу МОЗ або постраждалим цивільним, Збройним силам України та теробороні.

Читайте також: