Пошук

Критерії вибору квартири: «одиничка» або «двійка»

Критерії вибору квартири: «одиничка» або «двійка»
PR Публікація розміщена на правах реклами

Кожен, хто планує купувати квартиру, повинен вирішити питання площі нерухомості, яка безпосередньо впливає на кількість кімнат. Якщо подивитися оголошення на сервісі OLX, то можна побачити особливу популярність двокімнатних і однокімнатних апартаментів. Саме ці два варіанти ми й обговоримо, розібравши переваги та недоліки кожного з них.

Переваги двокімнатних квартир

Хочете купити квартиру в Обухові, яка буде комфортна для проживання трьох і більше осіб — віддавайте перевагу «двійці». Саме простір є головним плюсом житлоплощі з двома житловими кімнатами. Також серед переваг варто відзначити:

  • різноманітність планувань і можливість перепланування в студію зі збереженням додаткової кімнати;

  • можливість зонування спальні для розміщення дитячого ліжечка і столу;

  • широкий вибір житла як на первинному, так і на вторинному ринку нерухомості.

Класичні «одинички» більше підходять для однієї людини або молодої пари, тоді як двокімнатні квартири вибирають пари з дітьми. Також додатковою перевагою варто назвати можливість розміну двокімнатної квартири на дві однокімнатні, коли дитина виросте і їй буде потрібно власне житло.

Переваги однокімнатних квартир

Головний плюс однокімнатного житла — економія коштів. Такі квартири обходяться дешевше нерухомості з двома житловими кімнатами, а також мають такі переваги:

  • економія на ремонті та меблюванні приміщень;

  • менше витрат на комунальні платежі;

  • прибирання відбувається набагато швидше.

Як правило, «одиничку» вибирає молодь, яка хоче самостійного життя. При цьому її можна використовувати в якості стартового капіталу або заставного майна при покупці більш просторих апартаментів. Також однокімнатна житлоплоща набагато популярніше для орендарів, тому в майбутньому її можна використовувати для здачі в оренду.

Що стосується «двійок», то їх вартість в Обухові буде дорівнювати ціні однокімнатного житла навіть у віддалених районах Києва. Тож є про що подумати, перш ніж зробити вибір на користь того чи іншого варіанта.

Читайте також: