Крок до здоров'я: Богуслав підписав меморандум з Інститутом педіатрії акушерства та гінекології

Крок до здоров'я: Богуслав підписав меморандум з  Інститутом педіатрії акушерства та гінекології
12:13 01.05.2023
Крок до здоров'я: Богуслав підписав меморандум з Інститутом педіатрії акушерства та гінекології

28 квітня в столичному Інституті педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О. М. Лук’янової НАМН України відбулася результативна зустріч голови Богуславської міської ради Віталія Миколайовича Хоменка із директором інституту, академіком НАМН України Юрієм Геннадійовичем Антипкіним.

Про це йдеться на сторінці БМР, передають Хроніки Обухова.

Спершу очільник медзакладу поцікавився станом здоров’я жителів Богуславської громади, проблемами в галузі місцевої медицини, забезпеченістю фахівцями та обладнанням.

Потім розповів про переваги, які жителі громади отримають після підписання меморандуму про співпрацю Богуславської міської ради та Інституту педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О. М. Лук’янової НАМН України.

І найголовнішою перевагою є проведення регулярних виїзних прийомів-оглядів пацієнтів досвідченими фахівцями інституту на території медзакладу нашої громади (щоправда, не більше 30-ти осіб за один раз) із безкоштовними консультаціями та обстеженнями на пересувному сучасному діагностичному обладнанні...

При виявленні серйозних проблем зі здоров’ям чи патологій у дітей та майбутніх мам пацієнти направлятимуться на лікування до інституту, - йдеться у повідомленні.