Культиватори та мотоблоки – основа вдалої сучасної сільськогосподарської діяльності

12:06 22.05.2023
Реклама

Одним із різновидів сільськогосподарських інструментів є культиватори та мотоблоки, які на сьогоднішній день досить затребувані серед користувачів, адже широко застосовуються в домашньому господарстві, на фермах та дачах.

Культиватори та мотоблоки, технічно дуже схожі між собою, але при цьому суттєво відрізняються властивою їм функціональністю. Купівля культиватора (бензинового або з електричним приводом) буде раціональним придбанням тільки у тому випадку, якщо основні функції, які на нього покладатимуться, полягатимуть у переорюванні та розпушуванні землі, підгортанні в процесі боротьби з бур'яном.

Але якщо фронт виконуваних робіт буде доповнений такими завданнями, як прибирання снігу, перевезення вантажу та іншими побутовими операціями, то краще розглянути для придбання такий варіант, як мотоблок (на дизелі або бензині). Основна їхня відмінність у тому, що вони не тільки функціональніші, порівняно з культиваторами, але й значно потужніші.

Купити мотоблок в Україні на сьогоднішній день не важко, особливо якщо звернутися за допомогою в інтернет-магазин «Болгарка.укр». Пропонований каталог продукції даної категорії товарів представлений виключно моделями від відомих і перевірених виробників, у пріоритеті у яких якість виробленого товару та максимальне задоволення всіх вимог, що пред'являються до продукції.

До процесу вибору мотоблока або культиватора варто підходити з усією серйозністю.

При цьому орієнтуватися не тільки на умови експлуатації обладнання, а й на ряд параметрів, а саме:

  • потужність двигуна;
  • розмір обробки;
  • глибину обробки;
  • ширину обробки.

Чим більші вищезазначені параметри, тим більша й ефективність мотоблоку або культиватора (залежно від ваших уподобань). Незважаючи на те, що у магазин мотоблок може бути наповнений різними деталями, які відповідають вашому варіант для придбання, в першу чергу варто оцінити площу грунту, що оброблятиметься і потрібний функціонал. При цьому зайва ширина виробу зменшить його мобільність, а також може стати причиною виникнення деяких незручностей під час експлуатації.

Продаж мотоблоків в Україні здійснюється давно, тому в залежності від уподобань, культиватор чи мотоблок можна придбати з різним типом приводу.

Інтернет-магазин «Болгарка.укр» пропонує культиватори та мотоблоки недорого, в рамках будь-якого бюджету. На мотоблоки ціни залежать від типу двигуна, потужності, виробника та інших технічних параметрів і характеристик.