Пошук

Купити натуральний травертин для облицювання

Осадову кам'яну породу травертин почали застосовувати для оздоблення стін та зведення будівель та споруд ще у Стародавньому Римі. Найяскравіший приклад античної споруди – це відомий Колізей. Сьогодні камінь видобувають і обробляють, тим самим виготовляючи вироби, що підходять для сучасного оздоблення не лише фасадів будівель та благоустрою довколишнього ландшафту, а й організації стильних інтер'єрів.

Різноманітність фактур, кольорів та структур обробленого каменю дозволяє реалізовувати будь-які ініціативи дизайнерів. Ознайомитись з повним каталогом оздоблювального матеріалу з травертину можна тут. Вибравши будь-який з варіантів, можна створити неповторні проекти, які не тільки радують око, а й вражають своєю практичністю. Це стало можливим завдяки міцності, травертину, його вологостійкості та легкості у догляді.

Різновид облицювального матеріалу з травертину

Так як травертин має пористу структуру, для різних цілей існує заповнений та не заповнений камінь. Пори заповненої плитки заповнюють спеціальним складом, а потім шліфують до однорідної гладкості, незаповнений травертин залишається у своєму первозданному вигляді.

Також є різні варіанти травертинової плитки та панелей для фасаду, які розрізняють за типом обробки:

  1. Полірований травертин. Його полірують до ідеального блиску та гладкої поверхні. Такі вироби підійдуть для обробки стін та підлог кухонь та ванних кімнат.
  2. Шліфований - цей камінь піддають шліфування, при цьому залишається шорстка поверхня, яка не ковзає. Колір травертину стає матовим, а природний малюнок більш насиченим.
  3. Обкатаний - це мінімальна обробка каменю, що пройшов природний вплив протягом підземних вод. Для цього каменю характерні пастельні кольори коричневого, бежевого та кремового.
  4. Колотий травертин – камінь з рельєфною поверхнею, з наявністю незначних тріщин та нерівностей, що надає облицюванню цікавого малюнку та благородної фактури.
  5. Опилений камінь має грубу текстуру, шорсткі борозенки і перепади рельєфу не більше 1 см. Такий травертин характеризується високою міцністю.

Переваги травертину в інтер'єрі та екстер'єрі

Травертин є власником не тільки ефектного зовнішнього вигляду, а й рядом відмінних експлуатаційних якостей, а саме:

  • міцність каменю дозволяє застосовувати його у місцях з високим трафіком людей та для організації ландшафтних дизайнів;
  • тепло- та шумоізоляційні властивості добре застосовуються в облицювання фасадів;
  • висока вологостійкість полегшує догляд за плиткою з натурального травертину і дозволяє використовувати її в умовах підвищеної вологості;
  • красиві малюнки зрізів породи стають гарантами розкішних інтер'єрів, які неможливо повторити.

Травертин один із найлегших за вагою матеріалів, практично також міцний як мармур, при цьому має більш теплі кольори та різноманітність фактур.

Читайте також: