Пошук

Купити нову квартиру в Обухові - мрія чи реальність?

Купити нову квартиру в Обухові - мрія чи реальність?
PR Публікація розміщена на правах реклами

Кожна молода сім'я рано чи пізно починає задумуватися над власним житлом. Питань багато - скільки це коштує, якого забудовника обрати, де ми хочемо жити і все інше. Ми спробуємо допомогти обухівцям зробити вірний вибір.

Вже довгий час на Обухівському ринку нерухомості працює один із забудовників, який відомий в першу чергу своєю добропорядочністю та демократичним підходом до бажань клієнтів, сьогодні мова про один із будинків, який вже скоро познайомиться зі своїми мешканцями. Якщо буде поспішати - то власником омріяного житла можете стати і ви.

Мова йде про новий, сучасний, економічний будинок по вулиці Піщана в місті Обухів. Це 9 - ти поверхова будівля із індивідуальним опаленням в кожній оселі, просторим плануванням та зручним розташуванням - прямо у серці міста.

Зелені луги, паркова зона, річка Кобринка, міський стадіон - це все про нього.

На цокольному поверсі будівлі будуть розміщенні торгівельні площи та магазини. Поруч із будинком - зручна парковка.

Також забудовник пропонує декілька варіантів квартир, це однокімнатні (37 м2), двокімнатні (53 м2) та трикімнатні (80 м2).

1 кімнатна квартира - площа 37 м2
2 кімнатна квартира - площа 53 м2
3 кімнатна квартира - 80 м2
Місцерозташування новобудови

Детальніше про умови купівлі житла ви можете дізнатися за телефоном: (067) 769 69 48 (Андрій); (067) 253 63 31 (Тетяна) або у офісі продажів вул. Піщана, 1а, оф. 22

Читайте також: