Пошук

"Кусеня з розумними очима і чолом високим і ясним..."

"Кусеня з розумними очима і чолом високим і ясним..."

Їй десь біля місяця. Принаймні, про це свідчать розміри - вона не більша за крису, але така ж чорна і проворна.

Історія АЗИ

  • На Автошколі Аза (а так в честь циганки назвали кицю), з'явилася в досить розповсюджений спосіб. В один з прекрасних травневих днів її просто принесла і поклала посеред двору якась дівчинка. Остання, за її словами, надибала на Піщані двох плачущих і дуже дрібних котиків, котрі мокли під дощем. Хлопчика наче "забрала якась тьотя", а дівчинку вона принесла на Автошколу. Чому сюди? Відповіді на це питання немає.

Далі цікавіше

  • Так чи інакше Азу поселили в утеплену хатку за будинком, обіруч котрої завжди мешкав прайд напівдиких котів. Логіка "кураторів-поневолі" була простою - котиків годують, Азу теж, паралельно вона соціалізується в тамтешньому племені, потім стерилізація етк.

А тут ще й місцева Ліза привела 3 кусенят і поселилася з ними під деревом неподалік.

Гончі смерті

  • Для людей, котрі люблять тварин зайва ложка каші не проблема, але, доля у вигляді природного відбору розпорядилася в інший спосіб. Буквально за кілька днів вічно голодні Рижі Пси (як у Мауглі) з двору Цегляного-Омели здійснили черговий щоденний набіг на Автошколу у пошуках їжі і вкоротили шанси Лізи на щасливе материнство. Вона вижила, її діти - ні.

Як при цьому врятувалося кошеня, котре було трохи більше за щойно народжених - достеменно невідомо. Так чи інакше його зняли з дерева і забрали на перетримку.

Зараз

  • Станом на сьогодні кусеня, котре ДВІЧІ протягом місяці свого життя уникло смерті вчиться (успішно) ходити на лоток і грається з предметами, котрі дозволяють собі це.

Киці, безумовно, потрібна акуратна двонога мама, здатна надолужити забране вищезгаданим природнім відбором.

Як забрати

Контакти для додадкових довідок (якщо такі потрібні):

  • 096 586 06 55 (Таня) або пишіть куратору (вона ж).
  • ПС. майбутня стерилізація "за рахунок фірми", не сумнівайтеся.
Аза - маленький котик з величезним бажанням жити
Аза - маленький котик з величезним бажанням жити

ПС. АЗА ЗНАЙШЛА МАМУ. ДЯКУЄМО ЇЙ І ВСІМ ПРИЧЕТНИМ.

Читайте також: