Квартира чи будинок? Зважуємо всі «за» і «проти»
14:13 15.09.2021
Реклама

Як квартира, так і будинок можуть стати ідеальним місцем для постійного проживання, якщо в родині панують любов і взаєморозуміння.

Але обираючи варіант нерухомості, часто сімейні пари довго не можуть визначитися. Щоб прискорити процес, важливо зважити всі «за» і «проти».

Про те, що не вдасться знайти потрібний варіант, переживати не варто. На OLX можна зустріти безліч пропозицій у широкому ціновому діапазоні. Тим, хто хоче жити недалеко від столиці, але при цьому не переплачувати, є сенс купити квартиру в Обухові або іншому місті, розташованому недалеко від Києва. Передусім варто ознайомитися з актуальними пропозиціями: https://www.olx.ua/uk/nedvizhimost/kvartiry/prodazha-kvartir/obukhov/.

Плюси і мінуси квартири

Такий варіант нерухомості варто розглядати людям, які ведуть активний спосіб життя і не люблять багато часу проводити на природі. До основних переваг квартири можна уналежнити:

  • розвинену інфраструктуру;

  • наявність керуючої компанії, що вирішує проблеми, пов’язані з комунікаціями;

  • відносно недороге обслуговування;

  • високий попит (вдасться швидко продати за необхідності).

Всі квартири знаходяться в розвинених житлових комплексах у безпосередній близькості до шкіл, дитсадків, лікарень і громадського транспорту. Не доведеться витрачати багато часу, щоб дістатися до роботи (якщо квартира не куплена в іншому кінці міста).

До мінусів такого житла можна уналежнити відсутність власної ділянки, знижений рівень безпеки, наявність сусідів за стінкою.

Плюси і мінуси приватного будинку

Такий варіант відмінно підійде для великих сімей. За одні і ті ж гроші в передмісті можна купити будинок із більшою площею, ніж площа квартири. У кожного члена сім’ї буде своя спальня. Можна також організувати гостьову кімнату та робочий кабінет.

Величезною перевагою є наявність своєї ділянки, на якій можна організувати зону для відпочинку, дитячий майданчик, побудувати альтанку або гараж.

Серед мінусів приватного будинку варто вказати більш дороге обслуговування. Але якщо вирити власну свердловину і купити електричні сонячні панелі, на комунальних платежах також вдасться заощадити.