Пошук

Київ готується впровадити роздільний збір сміття, Обухів поділився досвідом

Київ готується впровадити роздільний збір сміття, Обухів поділився досвідом

Сьогодні у Київській міській державній адміністрації відбулась непересічна подія - Презентація проекту впровадження у Києві роздільного збору сміття.

Київ запроваджує роздільний збір сміття: у місті встановили 2,5 тисяч контейнерів для роздільного збору – для пластику, паперу та скла. Близько 500 старих і непрацюючих контейнерів були замінені на нові й сучасні. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Тобто близько третини будинків Києва вже сортують і розділяють сміття. І ми розширюватимемо цю мережу. Переконаний – кияни підтримають нас і сумлінно кидатимуть пластик до пластику, скло до скла, папір до паперу», – сказав Петро Пантелеєв.

«На першому етапі ми як муніципалітет сприяємо та допомагаємо запустити цей проект. Адже ходить міф, що сортування й переробка сміття – це надзвичайно прибуткова справа. Однак на практиці бачимо: ця робота – на межі рентабельності. І ми запросили сюди перевізників, зокрема, представників міжнародних компаній, що працюють у Києві, щоб вони розповіли про реальний стан справ у питанні переробки сміття. Місто у межах повноважень сприяє й допомагає підприємствам, які впроваджують цей проект і допомагають нам втілювати в життя європейські стандарти», – пояснив заступник голови КМДА.

У сьогоднішньому заході брали участь і представники компанії ПП «Обухівміськвторресурси», а саме її очільник Армен Полатьян, який поділився досвідом роботи компанії, її технічними можливостями та ресурсами.