Пошук

Лібурн та Кагарлик стали партнерами

Лібурн та Кагарлик стали партнерами

Київська область, Обухівський район, Кагарлицька тергромада. Мер Лібурна підтвердив участь французького муніципалітету в ініціативі «Мости довіри» від Програми «U-LEAD з Європою».

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на decentralization.gov.ua.

Філіп Буіссон, мер Лібурна, наприкінці промови, виголошеної під час вшанування Комп'єнського перемир'я від 11 листопада 1918 року, оголосив про укладене партнерство з містом Кагарлик в Україні в рамках ініціативи «Мости довіри» від U-LEAD. Лібурн простягнув руку допомоги Кагарлику на Київщині, що приймає тисячі біженців зі столиці.

Ця ініціатива спрямована на налагодження співпраці між українськими та європейськими муніципалітетами. Важливо запитати себе, як продовжувати допомагати громадам, які є опорою національного опору, - зазначив Філіп Буіссон.

Темами першої зустрічі між Лібурном та Кагарликом стали місцева демократія та економічний розвиток. Також, за словами мера Лібурна, на зустрічі обговорили і актуальні потреби населення перед важкою зимою.

Кагарлицькій громаді потрібні ліки та генератори. Ідея в тому, щоб найближчими тижнями бути готовими доставити все необхідне нашим парнерам, - уточнив Філіп Буіссон.

Читайте також: