Пошук

Ліфтинг: основні відмінності процедури

Ліфтинг: основні відмінності процедури
PR Публікація розміщена на правах реклами

Зовнішній вигляд має велике значення в житті людини, адже відчуття своєї привабливості значно підвищує самооцінку і впевненість у собі. Саме тому в медицині існує цілий напрямок косметології та пластичної хірургії, який дозволяє кожному при бажанні отримати молодість та привабливість. Якщо з’явились перші зморшки і немає результату від найдорожчих кремів, то настав час випробувати інноваційні розробки зі сфери безопераційного ліфтингу. Основні його відмінності розглянемо більш детально далі у статті.

Коли потрібен ліфтинг?

Вікові зміни найбільш помітні на обличчі, саме тому ліфтинг найчастіше використовують для корекції недоліків в цій області. Зокрема процедура допомагає виправити:

  • “гусячі лапки” та мішки під очима;
  • зморшки, навіть особливо дрібні у вигляді сіточки, розташовані на щоках, лобі, в області носогубного трикутника;
  • нависання м’яких тканин, які часто спостерігаються в області верхніх повік, щік, біля лоба та брів;
  • відвисання підборіддя, що створює враження «подвійного підборіддя».

Який ліфтинг найкращий?

Ліфтинг буває різних варіацій. Все залежить від методу впливу на шкірні покриви. Найбільш сучасною методикою вважається кругова підтяжка обличчя. Ця процедура інвазивна, оскільки виконується хірургічне втручання, але вона найбільше підходить людям, у яких наявні вже виразні вікові зміни. Після неї можна дійсно виглядати на 20 років молодшими. За посиланням https://anacosmo.ua/uk/plasticheskaya-hirurgiya/krugovaya-podtyazhka-litsa/ можна ознайомитись детальніше з процедурою кругової підтяжки обличчя та записатись на попередню консультацію в клініку ANACOSMA.

Безопераційний ліфтинг більше підходить для людей 25+, у яких лише починають відбуватися вікові зміни організму. До таких методик відносяться:

  • масаж, який може здійснюватись за вакууму чи ручним способом;
  • ін’єкції молодості у вигляді плазмоліфтингу, біоревіталізації, мезотерапії тощо;
  • косметичне відновлення шкіри за допомогою різних спеціальних засобів.

Чи потрібно готуватись до підтяжки?

Якісне здійснення ліфтингу починається з підготовки до конкретної процедури. Якщо це операція, тоді завчасно проводиться консультація, на якій лікар розповідає, що можна робити в день втручання, а що — ні. Наприклад, паління доволі часто негативно впливає на процес відновлення організму, тому від нього варто відмовитись.

Трохи легше складається ситуація із безопераційними методиками, але й там є свої нюанси. Головне — сучасна косметологія та пластична хірургія роблять все можливе, щоб після корекції не було помітно жодних пошкоджень шкіри. Навіть розрізи роблять або дуже маленькими, щоб вони швидше заживали, або їх виконують у малопомітних місцях. Тож варто звернутись до професіоналів, щоб отримати найкращі результати від ліфтингу.