Пошук

Обухівську лікарню нарешті передали об'єднаній громаді

Обухівську лікарню нарешті передали об'єднаній громаді

Відтепер Обухівська ОТГ матиме власну лікарню.

Обухівська районна рада проголосувала та прийняла наступне рішення - передати до Обухівської ОТГ "Комунальне Некомерційне підприємство Обухівської Районної Ради "Обухівська Центральна Районна Лікарня", пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-групу Мій Обухів / Обухівський район.

Кілька місяців в Обухові та Українці точилися розмови і запеклі суперечки між головами новостворених ОТГ та головою Обухівської районної ради про те, кому у спадок дістануться найпопулярніші комунальні заклади. Заклади культури передали на баланс Обухівської ОТГ без жодних проблем, а от про медичні заклади так сказати не можна, - йдеться в повідомленні.

Під час пленарного засідання Обухівської районної ради 24.02.2021 року 29 депутатів з 35 присутніх проголосували за рішення про передачу КНП «Обухівська ЦРЛ» до комунальної власності Обухівські ОТГ.

Сподіваємось, що це рішення є правильним та піде на користь громаді. Потрібно якнайшвидше покращити якість надаваємих послуг та нарешті провести ремонтні роботи у будівлі лікарні, так як мешкані неодноразово скаржились на жахливий стан приміщень, які не ремонтувались, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: