Пошук

Локдаун неминучий: Україна близька до «червоної» зони

Ми всі мріємо про найшвидше закінчення епідемії Covid-19, при цьому не бажаємо щепитись, носити маски, хочемо продовжувати вести активне соціальне життя, беручи участь у різних активностях. А так не буває. Щоб зупинити пандемію, кожному з нас потрібно докласти певних зусиль, дослухаючись до порад лікарів.

Україна може увійти до «червоної» зони із захворюваності на коронавірус до кінця вересня, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Обозреватель.

Лікар-епідеміолог Олексій Галімський вважє, що істотно погіршив епідемічну ситуацію початок навчального року в режимі офлайн.

Не можна під час епідемії в серпні організовувати хресні ходи, влаштовувати масові святкування на День Незалежності. І головне – не можна було починати офлайн навчальний рік: починати очні заняття в школах і вишах, а дошкільнят відправляти в дитячі садки, – зазначив Галімський.

За словами медика, масова вакцинація педагогів не матиме особливого ефекту, оскільки вірус поширюватимуть діти.

Рекомендації із вакцинації вчителів – це справжній маразм: якщо в шкільному класі сидить 30 нещеплених дітей і 1 щеплений учитель, вчитися можна, а коли в класі сидить 31 нещеплена людина, займатися вже не можна, – зауважив лікар.

Він запевнив, що діти будуть "розносити заразу повсюдно".

Діти проїдуть у громадському транспорті, пограються на дитячому майданчику, прийдуть додому. "Соціального дистанціювання" у дітей немає ніде – воно серед дітей неможливо в теорії, тому що це діти, - додав лікар.

Читайте також: