Пошук

Локдаун в Україні не торкнеться вакцинованих від Covid-19

Під час жорсткого карантину зупиняється економіка країни - люди не працюють, не відвідують розважальні заходи, бізнес зупиняє роботу.

МОЗ анонсував привілеї для вакцинованих на випадок локдауну, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Українську Правду.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко припускає, що люди з сертифікатами вакцинації проти коронавірусу зможуть відвідувати публічні місця навіть у разі локдауну.

МОЗ говорить не про пом'якшення (для вакцинованих у разі жорсткого локдауну – ред.). Будуть запроваджуватися карантинні обмеження, але для певних сфер економіки вони дозволять працювати навіть у червоному рівні епідеміологічної небезпеки у разі, якщо... Наприклад, кінотеатри зможуть працювати, якщо колектив кінотеатру буде вакцинований і люди, які будуть приходити до нього, будуть показувати COVID-сертифікат. І таких сфер багато. У Франції, у Німеччині сьогодні пропрацьовуються різні варіанти. Нам буде простіше, ми можемо брати досвід країн ЄС і США – подивитись, що спрацьовує, що не спрацьовує, щоб вибрати оптимальний варіант, - зазначив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Ляшко зауважив, що влада стимулюватиме певні сфери життя до вакцинації, але громадянам потрібно потурбуватися про себе і рідних – і провакцинуватися, особливо перед осіннім періодом.

Читайте також: