Пошук

Майстриня з Обухівщини розповіла про секрети створення м'яких іграшок

Майстриня з Обухівщини розповіла про секрети створення м'яких іграшок

Світлана Ткачук з Великих Дмитровичів виготовляє м'які іграшки з позитивною енергетикою.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку "Козинська селищна рада Обухівського району Київської області".

Виготовлення м’яких іграшок займає особливе місце у творчості Світлани Ткачук. Скільком їм дала життя – вже й не перелічити. Кілька годин кропіткої роботи і в руках Світлани Володимирівни народжуються м’які, плюшеві тваринки. Щодо їх асортименту, то тут у майстрині є тигри, ведмедики, котики, собачки, коники. Та найулюбленішими для лялькарки - є зайчики, - йдеться в повідомленні.

Жінка розповіла, що за роботу сідає лише коли має гарний настрій, аби передати своїм витворам хорошу, позитивну енергетику.

Весь матеріал: нитки, наповнювач і фурнітуру лялькам замовляє в інтернеті. Усе екологічно безпечне, а маленькі деталі надійно кріплені.

Освоїти ази плетіння саме тварин допоміг інтернет. Але образи, характери, наряди – це політ лише її фантазії. Буває, що тільки на підбір кольорів одежинок йде до години часу. Проте, коли винагородою за експерименти стає гарненька, м’яка, пухнаста іграшка, це неабияк тішить майстриню.

Жінка має власну творчу крамничку, де реалізує свої вироби.

Читайте також: