Пошук

Мер Василькова розповіла про бої за місто

Мер Василькова розповіла про бої за місто

Київська область, Обухівський район, Васильківська тергромада. Мер міста Наталя Баласинович розповіла про бої за Васильків.

Своїми думками вона поділилвся з decentralization.gov.ua, передають Хроніки Обухова.

Наше місто було атаковане першим через його близькість до військового аеродрому, який хотіли захопити десантники окупантів. Однак це їм не вдалося, і тепер вони намагаються знищувати цивільну інфраструктуру нашого міста. Тепер майже щодня по нас б’ють балістичні ракети, і я мушу визнати, що ми вже починаємо звикати до них, розповіла вона.

Разом з тим, за її словами у місті щодня посилюють територіальну оборону, будують різноманітні укріплення та сховища.

Продуктів вистачає, поруч наші рідні військові, які тепер стали для нас найдорожчими, бо вони – наша єдина надія, наш єдиний захист, зауважила вона.

Разом з тим у Василькові росіяни повністю знищили професійно-технічний ліцей для учнів 9-11 класів. Це був найкращий професійно-технічний ліцей на Київщині із найсучаснішим обладнанням та свіжим ремонтом. Тепер від будинку ліцею лишилися самі руїни.

Другий удар прийшовся по п’ятиповерховому житловому будинку. Мирні жителі Василькова нічого не зробили ані російській державі, ані її армії, але вона все одно прагне винищувати нас. Та ми вистоїмо! Слава Україні!, додала вона.

Читайте також: