Пошук

Мертві голуби непокоять мешканців Обухова: хвороба чи труять?

Мертві голуби непокоять мешканців Обухова: хвороба чи труять?

В Обухові все частіше зустрічаються трупи голубів. Мешканців міста цікавить причина цього майже статистичного явища. Мруть від хвороби чи від отрути? - цікавляться вони.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на соціальні мережі міста.

- Питання, яке цікавить багатьох,але ніхто незнає відповіді? По місту Обухів скрізь мертві голуби, а також хворі, чахлі, стрибають від людей не маючи змоги злетіти! На це неможливо дивитися без сліз!!! Можливо хтось знає, це хвороба чи їх травлять? Багато гуляють з дітьми і дітки беруть до рук цих мертвих голубів!Наскільки це небезпечно і чи повинен хтось за цим стежити і виправляти ситуацію? - цікавляться в Обухові.

- Хтось потравив...їх.

- Був вчора в Чабанах. Ситуація така сама, повсюди мертві голуби.

- А повітря останнім часом у місті яке? Думаєте, той нічний сморід, на який всі скаржаться, пройде безслідно? Б'є по найслабших...

- Голубів не можна годувати хлібом, це я нагадую.

- В Українці та ж сама ситуація.

- Повітря повітрям, а пташки хворіють, ходить якась хвороба да і усе, а кому яке до того діло.

- На це може дати відповідь лиш ветеринарна служба. А пальцем в небо, травляться через непідходящий корм, бо багато людей пригощає батоном, хлібом, булкою.

- Сьогодні особисто бачила, гуляючи з дитиною, як кіт на Алеї Слави схватив голуба за шию, я до нього, щоб відпустив, а кіт за нього і навтік, він мабуть задавив, але не з'їв, - пишуть у коментарях.

Читайте також:

Коментарі