Пошук

Мешканок Обухівщини навчать, як вести бізнес

Мешканок Обухівщини навчать, як вести бізнес

Обухівчанкам допоможуть стати економічно незалежними.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Обухівської РДА.

В Обухівській громаді розпочато активну фазу впровадження проєкту «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки» («КРИЛА»), метою якого є покращення можливостей для працевлаштування та розвитку підприємництва для жінок з уразливих груп населення, в тому числі в сільській місцевості, - йдеться в повідомленні.

У місті Обухів завершується перший набір жінок, які зможуть взяти участь у групових та індивідуальних заходах направлених на розвиток економічної незалежності, які відбудуться найближчим часом.

Повідомляється, що цей проєкт організовано Всеукраїнською благодійною організацією «КОНВІКТУС Україна» у партнерстві з міжнародною організацією «Інститут Пакт» та за фінансової підтримки Уряду Канади у Київській та Харківській областях.

До спільного заходу були залучені старости сіл Обухівської міської ТГ, представники бізнесу та дотичних до проєкту структур: Центру зайнятості, служби у справах дітей, управління економіки виконавчого комітету Обухівської міськради.

Організатори запевняють, що завдяки ініціативі сільські жінки та жінки з уразливих груп, можуть повірити у свої власні сили, отримати достатньо знань і навичок, що сприятиме зміцненню їхнього потенціалу та значно полегшить працевлаштування і відкриття підприємницької діяльності.

Читайте також: