Пошук

Мешканці Обухівщини просять вивозити сміття частіше

Мешканці Обухівщини просять вивозити сміття частіше

Жителі Григорівського старостинського округу просять вивозити сміття частіше. Рішення, що робити зі сміттям надалі, віддано на розгляд депутатів.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на місцеві Фейсбук-групи.

В середньому 2,7 л відходів з одного жителя на добу або 0,986 м.куб відходів з одного жителя на рік - таким є результат проведеного у квітні-травні вимірювання добового обﹸєму утворення твердих побутових відходів на території сіл Обухівської міської територіальної громади. Цю норму затверджено рішенням Виконавчого комітету Обухівської міської ради 17 червня цього року.

До речі, в садибній забудові міста Обухова ця норма зараз становить бл. 1,4 м.куб, що є на 50% більше.

13 липня на розгляд Обухівської міської ради надійшла петиція від жителів Григорівського старостинського округу з вимогою збільшити частоту вивезення відходів з сіл громади з 1 до хочби 2 рази на місяць з метою уникнення утворення стихійних сміттєзвалищ.

Сьогодні на засіданні цієї робочої групи, користуючись вимогами петиції, директор підрядника @Обухіввторресурси Армен Полатьян та заступника міського голови Максим Вяхірєв озвучили несподівану пропозицію повторно перерахувати норми утворення відходів по селах, бо вони на їх думку є значно занижені, а тому підрядник не може забезпечити вивезення відходів із сіл 2 рази на тиждень, оскільки доведеться ганяти незаповнені відходами автомобілі, - зазначив Богдан Яцун, депутат Обухівської міської ради від партії "Голос".

Найпростіші підрахунки доводять, що ці твердження є нічим не обгрунтовані і законних підстав для визнання встановлених норм утворення відходів - неправильними або заниженими не має. І якщо відходи вивозитимуться 2 рази на місяць, то сміттєвози точно не будуть їздити порожніми.

В четвер, 15 липня, о 9.00 засідання робочої групи продовжиться. Закликаю членів комісії - депутатів усіх фракцій міської ради взяти участь в його роботі і не допустити незаконного і необгрунтованого підвищення норм на вивезення сміття. Бо сьогодні довелося відбиватися мені одному, - написав Богдан Яцун.

Читайте також:

Коментарі