Мешканці Українки можуть залишитись без медичного закладу

Мешканці Українки можуть залишитись без медичного закладу
09:41 17.12.2021

Жителі Української ОТГ вже незабаром вимушені будуть отримувати медичну допомогу в Обухові та навіть Василькові.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Тетяну Кучер.

Сьогодні, 16.12.2021 року, працівники терапевтичного відділення та прийомного відділення Обухівської БЛІЛ у м. Українка отримали попередження про скорочення їх посад з 17 лютого 2022 року. Фактично, у середині лютого 2022 року закриється і терапевтичне відділення і прийомне відділення в лікарні, розташованій у м. Українка Української ОТГ. Працівників лікарні м. Українка переводяться до м. Обухів, де і буде функціонувати терапевтичне та прийомне відділення. Також закривають харчоблок, їсти возитимуть поки залишившимся пацієнтам з харчоблока м. Обухів, - йдеться в повідомленні.

Неврологічне відділення по документах вже в Обухові, бо по новим вимогам НСЗУ воно не має права існувати без КТ (комп’ютерної томографії). Зараз завершать ремонт в Обухові і неврологічне відділення з м. Українка буде переведено в сусідню громаду.

Поновлення рентген-лаборанта рентген кабінету № 2 Обухівської БЛІЛ у м. Українка Антоніни Шацило попри позитивне рішення суду так і не відбулося. Рішення суду не виконують. Нині, рентгено-діагностичне відділення у м. Українка також не працює. Тривалий час не працював рентген і в м. Обухів Обухівської БЛІЛ, що призводило до надання таких дороговартісних послуг приватними клініками, - йдеться в повідомленні.

Наступні під загрозою закриття гінекологічного відділення, інфекційного відділення, пологового відділення Обухівської БЛІЛ у м. Українка. Повідомляється, що інфекційне відділення взагалі планують перевести в м. Васильків чи м. Кагарлик.

Виходить так, що ситуація призводить до відсутності медичного обслуговування у всій Українській ОТГ. Як можна припустити, що ціла громада, майже 30 тисяч людей може залишитися без медичного закладу другої ланки, та ще й все це в період пандемії, розповсюдження нових штамів вірусів, утруднення доступності до медичних установ сусідніх ОТГ та нестачі сімейних лікарів не зрозуміло, - йдеться в повідомленні.

Топ за тиждень

Останні новини