Мешканців Обухівщини запрошують на виставку художника Дмитра Ачкасова: вхід безкоштовний

Мешканців Обухівщини запрошують на виставку художника Дмитра Ачкасова: вхід безкоштовний
10:08 09.12.2021
Мешканців Обухівщини запрошують на виставку художника Дмитра Ачкасова: вхід безкоштовний

На Обухівщині відбудеться виставка картин всесвітньо відомого художника.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Обухівської РДА.

Київський художник близько десяти років прожив у США, де захистив дисертацію в Болдерському університеті (штат Колорадо) та отримав ступінь магістра архітектури. Дмитро Ачкасов належить до тих художників романтичного спрямування, творчість яких пронизана ностальгією за втраченим часом. Звідси любов до ретроспективі у більшості сюжетів його картин, побудованих на магії та містиці Венеції, що підносить його мистецтво акварелі до найвищого діапазону.

Звучання поезії води та архітектури. Твори художника експонувалися у США, Франції, Чехії, Греції, Італії, провів понад 20 персональних виставок у найпрестижніших та найвідоміших галереях США. Німі свідки духовної величі, пам'ятники паркової Парижа, ренесансні фонтани Риму, архітектурні Венеціанські ансамблі та неоромантизм Манхеттена в Нью-Йорку… Про світовий масштаб імені художника також свідчить видання 150 тисяч авторських літографій у Лас-Вегасі, де представлені три його колекції: Венеціанська та Лондонська архітектурні серії та поетичний цикл «Коні», - розповіли у РДА.

Вважається, що Ачкасов є єдиним у світі художником, який володіє мистецтвом акварелі на безпрецедентних для цієї техніки за масштабом полотнах (до 2 м у довжину) із збереженням найвищої культури деталі.

Вхід безкоштовний. Обов'язкове дотримання умов і вимог в умовах карантину та наявності сертифікату вакцинації або негативного ПЛР-тесту.

Коли: 11 грудня
Де: в заміському комплексі Koncha-Zaspa Residence KNZS (Столичне шосе, 275).
Контакти: + 380 (66) 830 14 38.