Пошук

Метис шарпея Джина мріє отримати сім'ю

Метис шарпея Джина мріє отримати сім'ю

Джина була загублена або залишена на вулиці. Зараз перебуває у волонтерів, які шукають їй новий дім.

Пухнаста Джина дуже доглянута, але трохи боязлива, потребує уваги, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку зооволонтера Вікторії Нижник.

Якби Джина вміла писати, то без сумніву написала б листа собачому Діду Морозу з проханням знайти родину, де будуть її любити. Але оскільки вона не вміє цього робити, та й адреса собачого Діда Мороза нікому не відома, то втілювати у життя мрію чотирилапої дівчинки доводиться волонтерам.

Вік: 6 місяців.
Характер: грайлива, контактна, але потребує часу на адаптацію та уваги.
Контакти: (063) 687-18-00

ПС. РОДИНУ ЗНАЙДЕНО. ДЯКУЄМО ВСІМ ПРИЧЕТНИМ!

Читайте також:

Крім того, відзначимо, що новий власник Песика може розраховувати на будь-яку консультивну допомогу як від самої Вікторії так і від уповноважених волонтерів притулку.

До неї входять, зокрема, інформація що стосується наявних/відсутніх/потрібних щеплень, стерилізації, харчування, умов утримання тощо.

З іншими тваринками Ви можете ознайомитися у спеціальному розділі нашого сайту ("Візьми тваринку") або на сторінці БФ "Возрождение", Восстановительный центр для животных в Деремезне.

В цьому відношенні варто відзначити, що притулок завжди потребує допомоги, як фізичної (догляд за вольєрами, вигул тварин тощо), так і фінансової.

  • Першу можна здійснити безпосередньо під час поїздки до притулку (Обухівський район, село Деремезна, вул. Гагаріна 14);
  • Другу - перерахувавши кошти на картку 5168 7422 3976 9783.

Пишіть на info@love-animals.org.ua, а ще краще телефонуйте за номером 063 687 1800.

І головне - не можете, не хочете, не виходить самому взяти тваринку - розкажіть знайомим.

Зробимо Україну гуманнішою разом!