Пошук

"Метиска" маленька - радість велика: всі принади компактної собачки в одній особі

"Метиска" маленька - радість велика: всі принади компактної собачки в одній особі

Шановні друзі. Від сьогодні і надалі ми розширюємо кордони своєї діяльності і поступово пробуємо включитися до роботи відновлювального центру для тварин в селі Деремезна Обухівського району.

Зараз в притулку, котрим керує Вікторія Нижник знаходиться біля 250 тварин. Безумовно, там їм комфортно і весело. Але, як би не старалася Вікторія і волонтери, його стіни ніколи не замінять теплої людської родини і щоденної уваги.

Відтак, в кооперації з нею і сподіваючися на результати ми починаємо знайомитися самі і знайомити Вас з тваринками, кожна з котрих, переконані, рано чи пізно зможе подитивитися на дорогу до притулку як кіт Матроскін у вікно заднього виду авто.

Отже, ВОНА:

з очевидного:

  • дівчинка, вік - біля 3 років.
  • маленька, компактна, дуже енергійна.
  • візуально - метис, має деякі ознаки шпіца або той-тер'єра.

з "плюсів":

  • адаптована до поводка.

з "мінусів":

  • дуже ревнива, критична по відношенню до інших тварин.

з потрібного:

  • потребує стерилізації.

Остання здійснюється за допомогою спеціальної волонтерської програми на базі притулку або власноруч новим власником Песика.

Вона  - метиска, має деякі ознаки шпіца
Вона  - метиска, має деякі ознаки шпіца
Я дуже ревнива і вимагаю уваги!
Я дуже ревнива і вимагаю уваги!

Крім того, відзначимо, що новий власник Песика може розраховувати на будь-яку консультивну допомогу як від самої Вікторії так і від уповноважених волонтерів притулку.

До неї входять, зокрема, інформація що стосується наявних/відсутніх/потрібних щеплень, стерилізації, харчування, умов утримання тощо.

З іншими тваринками Ви можете ознайомитися у спеціальному розділі нашого сайту ("Візьми тваринку") або на сторінці БФ "Возрождение", Восстановительный центр для животных в Деремезне.

В цьому відношенні варто відзначити, що притулок завжди потребує допомоги, як фізичної (догляд за вольєрами, вигул тварин тощо), так і фінансової.

  • Першу можна здійснити безпосередньо під час поїздки до притулку (Обухівський район, село Деремезна, вул. Гагаріна 14);
  • Другу - перерахувавши кошти на картку 5168 7422 3976 9783.

Пишіть на info@love-animals.org.ua, а ще краще телефонуйте за номером 063 687 1800.

І головне - не можете, не хочете, не виходить самому взяти тваринку - розкажіть знайомим.

Зробимо Україну гуманнішою разом!

Читайте також: