Міністр агрополітики відвідав рибницьке господарство на Обухівщині

Міністр агрополітики відвідав рибницьке господарство на Обухівщині
13:01 01.12.2021
Міністр агрополітики відвідав рибницьке господарство на Обухівщині

У Міжнародний день аквакультури Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко разом з Головою Державного агентства меліорації та рибного господарства України Артемом Ріпенко здійснили робочу поїздку до рибницького господарства, розташованого у місті Ржищів Київської області.

Підприємство входить до асоціації «Українська аквакультурна спільнота», передають Хроніки Обухова з посиланням на darg.gov.ua.

Компанія займається вирощуванням осетрових видів риб, виробляє чорну та равликову ікру. Нещодавно перша в Україні взяла в оренду частку водойми загальнонаціонального користування для встановлення плавучих садків для вирощування гідробіонтів, йдеться у повідомленні.

Юрій Яременко, керівник рибницького господарства, презентував садкову лінію та ікорний цех, який має 2 єврономера та реєстрацію в FDI (США).

Аквакультура - потужний сільськогосподарський виробничий сектор національної економіки. В Україні має бути налагоджене виробництво якісної рибної продукції, - зазначив Міністр Роман Лещенко.

Під час робочої поїздки Роман Лещенко також підкреслив, що український рибогосподарський сектор потребує оптимізації та спрощення ведення бізнесу.

Артем Ріпенко зазначив, що в пріоритеті роботи Державного агентства меліорації та рибного господарства України зменшення корупційних ризиків у галузі і встановлення цивілізованої системи простежуваності рибної продукції.