Пошук

Миронівка: підприємство передало 4 тис. тонн безкоштовної продукції потребуючим

Миронівка: підприємство передало 4 тис. тонн безкоштовної продукції потребуючим

Київська область, Обухівський район, Миронівська тергромада. 4 тис тонн безкоштовної продукції (на загальну суму більше 200 млн грн) вже отримали від МХП та Благодійного фонду «МХП - Громаді» ті, хто її потребує найбільше.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Миронівського заводу з виготовлення круп і комбікормів, передають Хроніки Обухова.

Це наші військові, поліція, територіальні оборони в гарячих точках країни, медичні заклади, пологові й дитячі будинки, центри для літніх людей, населення, що перебуває у критичній ситуації, а також громадяни, які тимчасово полишили свої домівки, йдеться у повідомленні.

В МХП організований спеціальний штаб для допомоги продуктами харчування тим, хто перебуває зараз у найбільшій небезпеці. Водії везуть продукцію в найгарячіші точки.

Наші працівники змінюють свої "мирні" професії й стають вантажниками, експедиторами, фасувальниками, опрацьовують заявки, координують допомогу на місцях.

Долучаються й волонтери, яким ми надзвичайно вдячні за небайдужі серця й готовність допомагати.

Ми розуміємо, наскільки зараз важлива їжа. І робимо й будемо робити все, щоб її було достатньо у кожного українця, додали на заводі.

Читайте також: