Пошук

Миронівка: воюючі працівники заводу отримують зарплату

Миронівка: воюючі працівники заводу отримують зарплату

Київська область, Обухівський район, Миронівська тергромада. Підприємства МХП, і в тому числі Миронівська птахофабрика, працюють з першого дня війни.

Ми розуміємо, що від нашої роботи і від залученості кожного співробітника залежить наша головна задача - забезпечити їжею кожного українця, зауважили у прес-службі фабрики, передають Хроніки Обухова.

Згідно з нею, всі, хто працює, воює чи допомагає - отримує зарплату.

  • співробітники МХП, які захищають країну у складі ЗСУ та ТерОборони (сьогодні їх більше 1000), отримують зарплату у повному обсязі.
  • передбачені виплати співробітникам на лікування та реабілітацію у випадку отримання травми чи втрати працездатності, а також матеріальну допомогу сім'ї загиблого співробітника чи загиблого члена родини.
  • співробітники, які працюють в небезпечних умовах, наприклад водії, які везуть благодійну продукцію в гарячі точки, отримують більше 100% місячного окладу, а часом і подвійний оклад.
  • 100% оплати отримують ті, хто готовий працювати в повному обсязі.
  • За співробітниками, які знаходяться в гарячих точках і не можуть працювати, також зберігається повна заробітна плата.

Є працівники, які переїхали в більш безпечні місця і ми надали їм повну підтримку - допомога під час евакуації і адаптації у перший час. Якщо після цього періоду співробітники не готові продовжувати роботу чи для них немає робочих задач, ми залишаємо за ними робочі місця, проте оплата праці для них здійснюватися не буде, додали на фабриці.

Читайте також: