Пошук

Миронівські волонтери звернулися до біженців

Миронівські волонтери звернулися до біженців

Київська область, Обухівський район, Миронівська тергромада. Місцеві волонтери звернулися до біженців.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Миронівську міську раду.

Шановні мешканці громади, евакуйовані особи та всі, хто перебувають на території Миронівської громади

З першого дня Російської агресії, у нас сформовано базу необхідних речей – дитячого і дорослого одягу, ліків, дитячого харчування, підгузків, продовольчих запасів, води.

В перші дні ця база сформована завдяки небайдужим жителям, які приносили це до Кризового центру. До сьогоднішнього дня ці запаси поповнюються стараннями волонтерів – людей, які безкоштовно забезпечуюють громаду у цих потребах.

Хочемо зауважити, що цей запас мінімальний і не розрахований на забезпечення абсолютно усіх потреб наших жителів, як би нам не хотілося, розповіли у міськраді.

Проте фонд продовжує формуватися. І у випадку неможливості доставлення цих товарів до Миронівки або у разі їх ВІДСУТНОСТІ, вони будуть використані шляхом забезпечення людей, які їх потребують. Зараз в магазинах є усе необхідне, аптеки працюють.

У разі потреби певних категорій ліків, ми зробимо усе можливе, щоб допомогти знайти необхідне. Просимо з розуміннями поставитися до ситуації, зауважили у мерії.

За ГОСТРОЇ потреби ви можете звертатися безпосередньо до Кризового центру або за телефоном 0631877428, та отримати необхідну допомогу у вигляді:

  • продовольства
  • медикаментів
  • одягу
  • дитячого харчування та підгузків

Якщо ви можете допомогти у створенні цього стратегічного запасу, телефонуйте за номером:

0969266528 (Миронівський кризовий центр)

Читайте також: