Пошук

Миронівський фонд допоміг волонтерці-зоозахисниці

Миронівський фонд допоміг волонтерці-зоозахисниці

Через російсько-українську війну потерпають не лише люди. Вона принесла страждання і братам нашим меншим, адже дуже часто господарям доводиться залишати своїх домашніх улюбленців, тікаючи від обстрілів та наступу ворога. Тваринам нічого не залишається, як бродити по місту в пошуках хоч якоїсь поживи та прихистку. Та, на щастя, як то кажуть, світ не без добрих людей.

Про це розповіли у миронівському Фонді "МХП-Громаді", передають Хроніки Обухова.

Днями ми познайомилися з волонтеркою Ольгою Гончар із Харкова. Нині вона опікується 24 песиками, яких залишили господарі чи тварини загубилися у місті. У цей непростий час Ольга все-одно намагається знайти нових хазяїв для песиків з її притулку, але не всім чотирилапим однаково щастить. Хтось не затримується в Ольги, а хтось залишається в неї надовго. І зараз, коли Харків потерпає через безперервні бомбардування, доглядати на чотирилапими стає все важче. Проте найскладніше – знайти, чим годувати таку велику кількість тварин, розповіли у фонді.

Результат: днями Ольга отримала продукцію для своїх підопічних.

Курячі спинки від МХП - прекрасний корм для її улюбленців. Продукцією вона поділилася з іншими такими ж небайдужими жінками та чоловіками, які дають прихисток тваринам і беруть на себе обов’язки врятувати від голоду і зігріти навіть тоді, коли за вікном безкінечно розриваються бомби, додали у Фонді.

Читайте також: