Пошук

Місцевий акциз на пальне збережено

Депутати прийняли проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» №4100-д від 05.11.2020. Закон визначатиме, що до місцевих бюджетів буде збережено зарахування частини акцизного податку з пального.

Парламент під час розгляду Законопроєкту №4100-д підтримав відповідні поправки народних депутатів Галини Васильченко та Вячеслава Рубльова, передають Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу Обухівської міської ради.

Одним з найголовніших бюджетних питань, які відстоювала Асоціація міст України, було збереження зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку на пальне.

Асоціація міст України висловлює вдячність народним депутатам України за врахування інтересів територіальних громад при голосуванні за проект змін до Бюджетного кодексу України!, - йдеться в повідомленні.

Голова Асоціації міст України Віталій Кличко закликав Президента України, Голову Верховної Ради України, Голів депутатських фракцій та груп підтримати збереження на постійній основі зарахування до доходів загального фонду бюджетів місцевого самоврядування 13,44% акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального.

Читайте також: