Між Обуховом і Васильковом може з'явитися пряме сполучення

Між Обуховом і Васильковом може з'явитися пряме сполучення
12:34 13.04.2021

Очільниця Васильківської громади Наталія Баласинович вважає, що терміново потрібно створити прямі маршрути громадського транспорту, аби мешканці Василькова мали змогу дістатись до Обухова без пересадок.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Мою Київщину.

Як ви знаєте, в нас є новий районний центр Обухів, але досі немає транспортного сполучення між Обуховом і Васильковом. Я хочу звернутися до губернатора, до голови обласної ради та до усіх, хто починав впроваджувати цю реформу. Друзі, починати нове районування треба було з транспорту, який би сьогодні сполучав «старі» і «нові» райцентри, - зазначила мер Василькова Наталія Баласинович.

Сьогодні, щоб доїхати з Василькова в Обухів, треба спочатку доїхати до Києва, пересісти на іншу маршрутку і доїхати вже до Обухова.

Так не має бути, натомість, така ж ситуація в Калинівці, Гатному і в Глевасі з Фастовом. Я не розумію, чому люди, які мають на це безпосередній вплив, до сьогодні не організували необхідних сполучень. Мені дуже цікаво запитати пана губернатора, як люди, не маючи власного автомобіля мають доїхати, приміром, в архів з Василькова в Обухів. Я розумію, епоха змін – це перехідний час і він завжди важкий. Але, якщо ви зробили нові райони ще влітку, повісили таблички нових районів, то зробіть нарешті транспортне сполучення, - людям треба їздити!, - обурюється Наталія Баласинович.

Топ за тиждень

Останні новини