Пошук

Між Обуховом і Васильковом може з'явитися пряме сполучення

Між Обуховом і Васильковом може з'явитися пряме сполучення

Очільниця Васильківської громади Наталія Баласинович вважає, що терміново потрібно створити прямі маршрути громадського транспорту, аби мешканці Василькова мали змогу дістатись до Обухова без пересадок.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Мою Київщину.

Як ви знаєте, в нас є новий районний центр Обухів, але досі немає транспортного сполучення між Обуховом і Васильковом. Я хочу звернутися до губернатора, до голови обласної ради та до усіх, хто починав впроваджувати цю реформу. Друзі, починати нове районування треба було з транспорту, який би сьогодні сполучав «старі» і «нові» райцентри, - зазначила мер Василькова Наталія Баласинович.

Сьогодні, щоб доїхати з Василькова в Обухів, треба спочатку доїхати до Києва, пересісти на іншу маршрутку і доїхати вже до Обухова.

Так не має бути, натомість, така ж ситуація в Калинівці, Гатному і в Глевасі з Фастовом. Я не розумію, чому люди, які мають на це безпосередній вплив, до сьогодні не організували необхідних сполучень. Мені дуже цікаво запитати пана губернатора, як люди, не маючи власного автомобіля мають доїхати, приміром, в архів з Василькова в Обухів. Я розумію, епоха змін – це перехідний час і він завжди важкий. Але, якщо ви зробили нові райони ще влітку, повісили таблички нових районів, то зробіть нарешті транспортне сполучення, - людям треба їздити!, - обурюється Наталія Баласинович.

Читайте також: