Пошук

Міжнародний благодійний фонд "Варнава" допоміг Кагарличчині

Міжнародний благодійний фонд "Варнава" допоміг Кагарличчині

Київська область, Обухівський район, Кагарлицька тергромада. 22 серпня голова Обухівської районної ради Антон Карманов та депутат райради Олександр Задорожний, разом з Міжнародним благодійним фондом «Варнава», представник – Андрій Денисенко, привезли в Кагарлик гуманітарну допомогу від ООН.

Про це розповів kagarlyk.city, передають Хроніки Обухова.

300 продуктових наборів цього дня отримали на подвір’ї Кагарлицького ліцею №3 підопічні Кагарлицького територіального центру соціального обслуговування. Це – інваліди, одинокі люди похилого віку та ті з пенсіонерів в кого діти теж досягли пенсійного віку.

Частина із наших підопічних прийшли по набори самостійно. Іншим, їх доставлять працівники Центру, - пояснила директор центру Тетяна Вітоха. - Вона зазначила, що до Кагарлика прибули разом із соцпрацівниками й старости сіл, які організували транспортування наборів до своїх населених пунктів.

  • Загалом на обліку у Кагарлицькому територіальному центрі соціального обслуговування перебувають 346 осіб.
  • Представник МБФ «Варнава» пообіцяв, що набори отримають усі – ще 46 комплектів привезуть найближчим часом.

Антон Карманов розповів, що це вже не перша допомога від «Варнави», яка надходить в Обухівський район.

Він зазначив, що в пріоритеті на допомогу малозахищені категорії населення, багатодітні сім’ї, ті сім’ї, де втратили годувальників, учасники АТО та сім’ї військовослужбовців, які боронять нашу Батьківщину.

Подібну допомогу від "Варнави" раніше доставили й у Черняхів.

Читайте також: